Już niedługo - Smacznego! Kocham Cię!

Dodany przez: Urd - 2017-12-12 16:25:58 - 2993 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie! Dostaliśmy akcept na tytuł i obwolutę naszej grudniowej nowości "Itadakimasu, Gochisou-sama"! Prezentujemy zatem polską odsłonę mangi, której tytuł brzmieć będzie "Smacznego! Kocham Cię!" - dwie rzeczy, które zawsze miło usłyszeć. Tomik jest już w druku i będziemy robić wszystko, żeby trafił w Wasze ręce przed Świętami - o terminie premiery będziemy informować na bieżąco. Tymczasem prezentujemy obwolutę i udostępniamy początkowe strony."Smacznego! Kocham Cię!"
„Mam trzydzieści jeden lat, a przede mną kolejna samotna bożonarodzeniowa noc. Nagle nieznajomy chłopak łapie mnie za rękę i nazywa aniołem, choć sam wygląda, jakby właśnie spadł z nieba. Czyżby był to prezent od Świętego Mikołaja?”.
Hiroto przygarnia pod swój dach znalezionego na ulicy Haru, przystojnego dziewiętnastolatka. Przygotowanym przez siebie posiłkiem podbija serce chłopaka, a ten - wiedziony młodzieńczą pasją - skrada mu całusa. Choć Hiroto czuje motylki w brzuchu, ma ważny powód, by wzbraniać się przed miłością...


Przypominamy, że do dnia premiery mangę będzie można nabyć z 25% rabatem!

Dodaj komentarz