Fairy Tail #14 i "Highschool DxD" #8 już u nas

Dodany przez: Urd - 2018-02-28 13:49:45 - 922 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami ostatnie dwie mangowe premiery w tym miesiącu: "Fairy Tail" #14 i "Highschool DxD" #8! Mnóstwo akcji czeka na Was w obydwu tomikach. Pełny plan wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Fairy Tail" #14
W obchodzącej święto plonów Magnolii zapanował chaos! Laxus, który planuje przejąć Fairy Tail siłą, ogłosił wielką bitwę, aby wyłonić najpotężniejszego maga gildii. Członkowie Fairy Tail wpadają w pułap¬kę zastawioną przez Zastęp Boga Piorunów i rzu¬cają się swoim kamratom do gardeł w bratobójczej walce! Czy Natsu i jego przyjaciele powstrzymają opętanego żądzą władzy Laxusa?!

"Highschool DxD" #8
Władcy piekieł oraz przedstawiciele niebian i upadłych aniołów zbierają się na wielkiej Trójstronnej Konferencji, aby negocjować warunki pokoju. Spotkanie zakłóca jednak pewna tajemnicza organizacja! Issei nie może opanować słusznego gniewu na tych, którzy chcieliby wykorzystać moc Gaspera do swoich nikczemnych celów!

Plan dystrybucji
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- czwartek - mangai trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl W Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie i Krakowie
- piątek - tomiki trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz