Fairy Tail 11 i Ajin 7 już u nas

Dodany przez: Urd - 2017-09-27 14:34:27 - 1031 unikalnych wyświetleń;

Jak widzicie - "Fairy Tail" #11 i "Ajin" #7 nareszcie w naszych rękach. W obydwu historiach naprawdę dużo się dzieje! Poniżej zamieszczamy opisy i plan wysyłek.

"Fairy Tail" #11
Trwa walka w Rajskiej Wieży! Wielki spisek mający na celu wskrzeszenie Zerefa, najpotężniejszego Czarnego Maga w historii, wkrótce może się dopełnić. Erza robi wszystko, by mu w tym przeszkodzić, ale jej dawny kamrat napuszcza na nią grupę skrytobójców Trinity Raven. Tymczasem Rada Magii debatuje nad uruchomieniem potężnej broni, Etherionu, by zniszczyć Rajską Wieżę! Czy magom z Fairy Tail uda się pokonać wroga, zanim Magiczny Krąg Satelitarny zmiecie z powierzchni ziemi całą wyspę?!

"Ajin" #7
Sato i jego poplecznicy mordują kolejne osoby z listy. Niewiele brakuje, a ofiarą padłby sam Minister Zdrowia, Pracy i Opieki Społecznej. Zdesperowany rząd usiłuje diametralnie zmienić swoją politykę wobec ahumanoidów. W tym czasie Tosaki, bada przeszłość Sato i odkrywa przerażającą prawdę na temat Bereta. Gdy sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie, jedynie Kei Nagai zdecydowany jest walczyć do końca.

Plan wysyłek:
- środa - rozsyłamy prenumeraty;
- czwartek - tomik trafią do sprzedaży w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku i Krakowie;
- piątek - mangi będą dostępne w empikach i innych sklepach komiksowych;

Dodaj komentarz