Deszcze nowości wydawniczych

Dodany przez: Urd - 2018-09-14 16:37:46 - 1185 unikalnych wyświetleń;

Dziś do naszego biura dotarło aż pięć nowych tytułów! Niestety drukarni nie udało się dostarczyć nam na czas całych nakładów "W górach szaleństwa" #1 i "Heleny Wiktorii" #1 w związku z tym poza naszym sklepem będą one dostępne dopiero pod koniec przyszłego tygodnia (szczegółowa rozpiska poniżej). Prenumeraty wszystkich nowości oczywiście zostały wysłane w pierwszej kolejności. Dodatkowo, kupując komiks "Helena Wiktoria" #1 w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w poniedziałek i wtorek, będzie można otrzymać bonusową pocztówkę.

"H.P. Lovecraft - W górach szaleństwa" #1
W niezbadane rejony Antarktydy wyrusza ekipa badawcza, która dokonuje równie przełomowego, co przerażającego odkrycia. Zatracając się coraz bardziej w złowrogim krajobrazie, odkrywają grozę, której początki sięgają niepamiętnych czasów...

Przed Wami jedno z najsłynniejszych dzieł H.P. Lovecrafta, odsłaniające kolejne elementy mitologii Cthulhu, tym razem w formie komiksu.


"Helena Wiktoria" #1
Bytom, 1875 r. Po śmierci Stanisława Krolla ogromny majątek trafia w ręce jego ośmioletniej siostrzenicy, Heleny Wiktorii Kocik. Mimo sprzeciwów rodziny, w tym żony zmarłego, testamentu nie da się podważyć – huty, kopalnie i ziemie przechodzą w ręce dziewczynki. Wkrótce po pogrzebie Helena Wiktoria wyjeżdża z rodzicami w podróż po Europie. Po dziesięciu latach wraca do kraju jako dziedziczka for¬tuny, a zarazem idealna kandydatka na żonę dla każdego arystokraty pragnącego ratować upadający majątek. Jednak w sercu Heleny rodzą się ambicje daleko wykraczające poza korzystny mariaż – chce godnie zastąpić zmarłego wuja w zarządzaniu majątkiem. Mimo dezaprobaty krewnych odnawia też znajomość z Arturem – ubogim studentem nauk medycznych, a zarazem jej najdroższym przyjacielem z dzieciństwa. Czy w obliczu intryg i spisków wśród najbliższych dziewczyna zdoła wywal¬czyć dla siebie przyszłość, jakiej pragnie?

"Noragami" #15
Yukine traci zaufanie do Kazumy po tym jak ten siłą próbował wydobyć z niego informacje na temat zaklinacza. Po śmierci Tsuguhy między bogami rozeszła się informacja, że to Bishamonten zabiła swój oręż w karze za nieposłuszeństwo. Bogini wojny podejrzewa, że plotkę tę rozpuścił ojciec Yato, jednak nie chce już nigdy więcej wystawiać przeciwko niemu własnych oręży. Do jak desperackich czynów przywiedzie ją to postanowienie?

"Książę Piekieł" #11
Baphomet i William zostają zamknięci w obcej przestrzeni przez podwładną Baalberitha, demonicę Empusę. Dantalion rusza im na ratunek, jednak nie może pokonać dzielącej ich bariery. Wtedy Kevin, który zstąpił do piekieł, budzi w Williamie Salomona, a ten rozbija klatkę Empusy w proch. Niestety jednego z bohaterów nie uda się już uratować...

"Fairy Tail" #18
Przerażająca moc Nirvany może przemienić dobrego człowieka w złoczyńcę i rozpętać straszliwą wojnę. Jeśli pieczęć zostanie złamana, a Nirvana trafi w ręce Oración Seis, świat pogrąży się w ciemności. Ale Natsu i jego kamraci nie zamierzają do tego dopuścić. Dzięki powrotowi Gerarda wiedzą już, gdzie znajduje się Nirvana. Tu nie ma miejsca na błędy! Czy magowie Fairy Tail staną się nadzieją dla umierającego światła?!

Rozpiska wysyłek i dostępności:
- piątek - wysyłka prenumerat;
- piątek-niedziela - nowości będzie można nabyć na stoisku Yatta.pl podczas MFGiK w Łodzi;
- poniedziałek - nowości będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku i Toruniu;
- wtorek - "Książę Piekieł" #11, "Noragami" #15 i "Fairy Tail" #18 trafią do empików i innych sklepów komiksowych;
- "Helena Wiktoria" #1 trafi do empików i sklepów komiksowych pod koniec przyszłego tygodnia;
- "W górach szaleństwa" #1 - pod koniec tygodnia trafi do sklepów komiksowych. Manga nie będzie dostępna w empikach;

Dodaj komentarz