Deadlock 1 już u nas

Dodany przez: Urd - 2017-11-17 14:41:33 - 1412 unikalnych wyświetleń;

Dziś przyjechał do nas "Deadlock" #1. Kryminał rozgrywający się w więzieniu o zaostrzonym rygorze z pewnością przypadnie do gustu nie tylko fanom BL. Dostaliśmy również informację, że "Fairy Tail" dojedzie dziś późnym popołudniem lub w poniedziałek - oczywiście napiszemy, gdy tylko transport dojedzie.

"Deadlock" #1
Yuuto Lennix, policjant z wydziału narkotykowego zostaje oskarżony o zamordowanie swojego partnera. Mimo iż twierdzi, że jest niewinny, dowody świadczą przeciwko niemu. Zostaje skazany i trafia do Schelger - więzienia o zaostrzonym rygorze, gdzie brutalne pobicia i morderstwa są na porządku dziennym. Zwalczające się gangi, silny podział rasowy i fakt, że Yuuto musi ukrywać swój zawód sprawiają, że każdy dzień jest walką o przeżycie. Niespodziewanie pojawia się jednak szansa na odzyskanie wolności. FBI proponuje mu współpracę - ma odszukać groźnego przestępcę o pseudonimie Corvus, który z więzienia wydaje rozkazy swoim podwładnym. Czy Yuuto zdoła zakończyć śledztwo zanim padnie ofiarą współwięźniów?

Rozpiska wysyłek:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie i Poznaniu;
- wtorek - manga trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz