Aktualizacja statusów nowości

Dodany przez: Urd - 2018-05-21 14:10:11 - 1817 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was smutną wiadomość. Pomimo iż wysłaliśmy nasze nowości do druku jeszcze przed narzuconym terminem, drukarnia nie tylko nie wyrobiła się z oddaniem ich w nasze ręce w środę, ale jeszcze otrzymaliśmy tytuły w piątek już po południu (i to zaledwie garstkę egzemplarzy na Pyrkon i WTK). W związku z tym zarówno wysyłka prenumerat, premiera w naszych sklepach stacjonarnych jak i w ogólnej sprzedaży przesunie się o dwa dni - wszystkie nakłady mają do nas przyjść w środę. Jest nam niezmiernie przykro, że będziecie musieli jeszcze trochę poczekać. Jedynym wyjątkiem są prenumeratorzy tytułów "Gorzki poranek" i "Zamek Ptasiej Klatki", a także osoby, które zamówiły "Acarya" #3 i "Adventure Time - Fionna & Cake" ponieważ jesteśmy w stanie uzbierać dla nich egzemplarze do wysyłki. Podsumowując:

- "Zniewolony Książę" - wysyłka w środę (w ramach rekompensaty za opóźnienie prenumeratorzy otrzymają dodatkowo zakładkę z grafiką Ulvar),
- "Nieznajomy na plaży", "Nieznajomy pośród wiatru", "Overlord, "Goblin Slayer" - wysyłki w środę,
- "Zamek Ptasiej Klatki", "Gorzki poranek", "Adventure Time - Fionna & Cake" i "Acarya" #3 - prenumeraty pakujemy dziś,
- W czwartek wszystkie nowości trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl
- W piątek nowości trafią do empików i innych sklepów,
Dodatkowo w nadchodzący weekend do wyczerpania zapasów w naszych sklepach stacjonarnych będzie można zakupić nowości mangowe z kartami kolekcjonerskimi i pocztówkami.
Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Dodaj komentarz